Trainingstijden Baan (Senioren en Jeugd)
De baantrainingen voor jeugd en senioren zijn van maandag tot en met zaterdag. De baantrainingen voor de Jeugd zijn ingedeeld op leeftijd Pupillen (mini's/C/B/A) en Junioren (U14/U16/U18/U20).
Klik op lees meer om de tijden en indeling te bekijken.
Voor verdere informatie over de verdeling van de junioren en pupillen klik op Leeftijdsindeling
Schema baanatletiek (per 09-10-2023) | ||
Maandag | ||
Groep | Tijd | Trainers |
Pupillen A1 ** | 17.15 – 18.15 | Hans Blom (jeugd/trainers coördinator) |
Pupillen A2 ** | 17.15 – 18.15 | Puck Malais Noortje Bosch |
Pupillen B ** | 18.15 - 19.15 |
Hans Blom |
Junioren U14/U16 | 18.00 – 19.30 | Joeri Schreijer Olaf Constandse Fabian Molenaar Douwe Hartingsveld |
Junioren U18/U20 & Senioren |
19:30 – 21:15 | Rob Louter (Hoofdtrainer) Stephan Eekman (Mila) |
Woensdag | ||
Groep | Tijd | Trainers |
Junioren U16/U18/U20 & Senioren Hoog | 19.30 – 21.00 | Joeri Schreijer |
Junioren U16/U18/U20 & Senioren Speer | 19:30 - 21:00 | Sven Markesteijn / Luc Constandse |
Donderdag | ||
Groep | Tijd | Trainers |
Junioren U14/U16 * | 18.00 – 19.30 | Olaf Constandse Puck Malais --- --- |
Junioren U18/U20 & Senioren Algemeen | 19.30 – 21.15 | Rob Louter Hoofdtrainer Stephan Eekman (Mila) |
Vrijdag | ||
Groep | Tijd | Trainers |
Pupillen B ** | 18.30 – 19.30 | Bente den Boer Claudia Klootwijk Kevin van Boxtel |
Pupillen Mini’s en C ** | 18.00 – 19.00 | Ellen Bosch Noortje Bosch Raf Malais |
Pupillen A1, A2 ** | 18.30 – 19.30 |
Anoeska Schreijer Roan van Veen |
Krachttraining STT | 19.30 – 20.30 | Anoeska Schreijer Stephan Eekman |
Zaterdag | ||
Groep | Tijd | Trainers |
Junioren U18/U20 & Senioren Specialisatie | 10.30 - 12:30 | Horden/Sprint Rob Louter Mila Stephan Eekman Discus/Kogel vacant |
Zondag | ||
Groep | Tijd | Trainers |
Junioren U18/U20 & Senioren | 10:30 - 12:30 | Vrij trainen |
Locatie | Baan accommodatie | |
** Niet tijdens schoolvakanties * In principe ook tijdens schoolvakanties, tenzij anders wordt medegedeeld.
|